4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Stikla paketes

 

 

 

4   Mūsdienīgam logam Mēs pat teiktu, ka savarīgāka lieta par pašu profilu ir stikla paketes veids un struktūra kāda tiek ielikta logu nokompelktējot. Ir pieejamai ļoti daudz stikla veidi un salikums, kā sparast un izvēlēties sev vajdzīgo? Jāsāk ar to ka pirmais ir izēlēties kvalitatīvu stikla pakešu ražotāju, jo tādu nemaz Latvijā daudz nav, Mūsu ilgo gadu pieredze un prakse rāda ka kvalitatīvākās stikla paketes Latvijā ražo firmas STIKLU CENTRS, TRANSPERENCE un GLASKON ,kas arī ir Mūsu tiešie sadarbības partneri. Glass Šīs ir kompānijas, kurām ir stingra kvalitates kontrole un augsta līmeņa ražošanas iekārtas. Labs ražotājs nekad sevi neslēp un vienmēr starp stikliem sudrabotajā rāmīti iedrukā iekšā savas firmas nosaukumu un visu par attiecīgās paketes struktūru. Bet tiem klientiem, kuriem ir paketes bez jebkādas informācijas uz stikla sudrabotā rāmīša ir ļoti apšaubāmas un neiesakām izvēlēties.    Parliecinieties paši, vai Jums logiem uz stikla rāmīša kautkur ir iedrukāta kāda informācija?

 

 

IMG 2246    Pašlaik par viss populārākiem un nu jau varētu tiek ka par mūsdienu standartu sāk palikt ir tā saucamie trīs slāņu logi ar trīskāršo stikla paketi, kam ir ļoti augsta UW vērtība. Noteikti neiesakām vairs likt plānās vienkameru stikla paketes, jo tām sultuma vērtība ir ļoti vāja un uz tiem vairāk veidojas kondensāts, arī skaņas izolācija šīm paketēm būs ļoti švaka.

 

 

  P9230018   Kā noteikt Vai Jums ir labas vai slikta paketes? Pirmai rādītājs par stikla paketēm ir tas cik ziemā daudz vai maz uz tām veidojas kondensāts telpas iekšpusē, ja kondensāts ir par visu paketi vai par pusi no paketes, tad šīs paketes ir ļoti augstas un tās būtu jānomaina uz jaunām. Ja ziemā telpas iekšpusē uz paketes apaksējās daļas ir tikai pāris centimetri kondensāta, tad šādām paketēm vēl ir jāveic padziļināta pārbaude ko var veikt Mūsu firmas pārstāvji lai pateiktu vai paketes ir labā darba kārtībā. Vēl ļoti izplatīta pazīme par pakešu stāvokli ir ja tāms starp stikliem sāk veidoties viegla dūmaka un tās iekšēji svīst, kas nav ar dvieli vai salveti notīrāms, šādas paketes būtu nekavējoties jāmaina, jo tās ir ļoti augstas un pastiprināti koncentrē mitruma veidošanos uz stikla un līdz ar to arī sēnītes veidošanos ap logu ailēm. Mūsu firmas pārstāvjiem ir speciāla aparatūra ar ko var noteikt va Jūsu paketei ir selktīvs vai tā saucamais LOW-E pārklājums vai nav. Ši pārklājums parasti nav 15-20 gadu vecām paketēm, jo tad kad viņš Lavijā sāka parādīties, tas bija dārgs un daudzi to nepirka, tagd tas jau ir palicis par mūsdienu standartu.

 

 

   Noteikti pirms izvēlaties logu ražotāju noskaidrojiet kāda ražotāja stikla paketes viņš izmanto un kāds stikla salikums ar kādu UW vērtību tiks uzstādīts.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline