4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

REHAU logu izgatavošana

 

rehlog bild 1    Lai arī MJ LOGI pamata sfēra ir visa veida logu, durvju remonts un apkope, salīdzinoši nesen Mūsu kompānija sāka nodarboties arī ar REHAU logu un durvju izgatavošanu. Iegādājāmies gatavu pvc logu ražošanas līniju no plaši pazīstamas firmas Latvijā sia LĪVAS GRUPA livasgrupa , kam logu ražošanas tirgū ir vairāk kā 20 gadu pieredze. Kāpēc šāda izvēle sākt ražot pvc logus un ar REHAU profilu? Veicot logu remontus jau vairāk kā 10 gadus, Mūsu kompānijai ir ļoti liels klientu loks, kas katru gadu ar vien pieaug, cilvēki mums uzticas un vēršas pie mums ar jautājumies kādus logus labāk iegādāties, kurai firmai Latvijā var uzticēties, kādas stikla paketes izvēlēties? Tāpēc arī nolēmām, ka Mums pašiem jāsāk ražot logi, jo zināšanas par to ir pietiekamas un zinām kā sakomplektēt logu un no kādiem materiāliem, lai tas ilgi kalpotu un neplīstu.

 

     rehlog bild 2 Skarita Mūsu kompānijas vēlmes ar tā brīža piedāvājumu no LĪVAS GRUPAS īpašnieka iegādāties viņu iekārtas un turpināt apkalpot gan viņu klientus izgatavojot tiem kvalitatīvus logus un veicot remonta darbus, kā arī sākt piedāvāt saviem klientiem pašu izgatavotus logus nevis novirzīt tos pie kādiem no Mūsu sadarbības partneriem. Protams papildus MJ LOGI firmas pieredzei klāt nāca LĪVAS GRUPA ilgo gadu pieredze par logu izgatavošanu un uzstādīšanu, ar ko arī viņi dalījās zināšanās ar Mums. Varam ar paceltu galvu teikt, ka esam spēcīgi šajā nozarē.

  

rehlog bild 9m    Logus izgatavojam no trīs REHAU sistēmām: EURO DESIGN 60mm sistēmas; EURO DESIGN 70mm sistēmas un SYNEGO 80 mm SILTĀS sistēmas. Populārākie pašlaik tirgū ir 70mm sisētmas logi, bet lēnām it sevišķi privātmāju segmentā vadošu vietu sāk ieņemt SYNEGO siltie logi. Daudzām lietām kā arī apkures izmaksām ir nemainīga tendence katru gadu pieaugt, līdz ar to ir vērts būvējot jaunu māju domāt par maksimāli siltiem logiem, jo tie ilgtermiņā paši atpelnīs Jums naudu par ieekonomēto siltumu. Piedāvājam arī bīdamu sistēmu PSK un HST sistēmu moduļus, ko nu jau varētu teikt izvēlas katrs otrais, kas būvē privātmāju.

   

   REHAU Logi no profiliem "SYNEGO" - Labsajūta sākas ar siltumu

SYNEGO sniedz maksimālu elastību. Jūs saņemiet logu sistēmu ar ārējiem vai vidus blīvējumiem un Uf vērtību ≤ 1,0 W/m2K.
Iebūves dziļums 80mm ir optimāls siltām 3-stiklu paketēm. Ar plašu profilu paleti un lielu krāsu un formu izvēli, dažādām montāžas iespējām jaunbūvēs un renovācijā iespējams piepildīt jebkuras prasības. rehlog bild 13

 

Profila galvenās priekšrocības:

  • Uf līdz 1,0 W/m2K ar ārējo un vidus blīvējumiem
  • Rāmim: 7 kameras / Vērtnei: 6 kameras
  • Divu vai trīs atdurblīvējumu sistēma
  • Trīs stiklu pakete līdz pat 51mm biezumā! (Ug 0.5)
  • Skaņas izolācija: līdz Rw,p = 46 dB
  • Plaša profilu palete – ieskaitot ārdurvis un alumīnija uzlikas
  • Zemi profili ar redzamo daļu 117 mm
  • Racionāls noliktavas sortiments: viena sistēma – divi blīvējumu varianti
  • High-Definition-Finishing virsma (HDF): augstvērtīga, ļoti gluda un viegli kopjama virsma
  • Dabai draudzīgs – pakļauts otrreizējai pārstrādei

 

RS Spec 1

RS Spec 2

RS Spec 3

RS Spec 4

RS Spec 5

RS Spec 6

RS Spec 7

RS Spec 8

RS Spec 9

RS Spec 10

RS Spec 11

RS Spec 12

RS Spec 13

RS Spec 14

RS Spec 15

RS Spec 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline